Home MENUPo co to wszystko. Przekaz od Rama, St Germaina oraz Jeszuy

Przekaz od Rama, St Germaina oraz Jeszuy

by Piotr

Przekaz od Rama, St. Germaina oraz Jeszuy.
Proponują zmianę tekstu piosenki na aktualny:

„Teraz jest wojna
kto nie słucha siebie ten ginie
A tych co myślą, że mają wolną wolę
weźmiemy na dwa kije.”

Niedługo wojna będzie w Polsce a wraz z nią kryzys gospodarczy przy jakim niedobory PRL to pikuś.
Ta wojna skończy się nagle, nie z powodu obrzucenia się bombami atomowymi.
Bóg ma na to za dobry humor.
Pewnego pięknego dnia jebnie na słońcu wyrzut koronalny jaki zmiecie wszelkie satelity oraz spali wszelkie instalacje elektryczne internetowe i gdzie tam jeszcze będą jakiekolwiek dłuższe kable pociągnięte.
Zbudzimy się w świecie w jakim nie będzie bankomatów prądu, wody, szpitali, szczepionek, leków, jedzenia w sklepach, internetu, telefonów, itd..
I TA ZMIANA OTOCZENIA jakiej nie chcesz jaka wyda ci się złem wcielonym BO JAK BÓG MOŻE COŚ TAKIEGO ZROBIĆ da Ci jedynie okazję do rozpoznania Twoich złudzeń, że ten świat jest.

Nadszedł czas gdzie LĘKI LUDZI będą im się natychmiast materializować.
Boisz się straty?
Czegoś nie chcesz?
Już to do Ciebie nadciąga.

Czym jest słuchanie siebie?
Przestań nadawać znaczenie RZECZOM LUB LUDZIOM jacy mają CI COŚ DAĆ LUB ZROBIĆ.
Zapytaj siebie czy jak poczujesz, że masz spakować plecak, ZOSTAWIĆ WSZYSTKO to czy jesteś gotowa / gotowy to zrobić?
Zostawisz samochód, mieszkanie, pieniądze w banku, telewizor i pójdziesz w siną dal bo tak czujesz, czy może nie BO TO CENISZ?
I jak nie słuchasz siebie to dzień później ostatnie co zobaczysz to to jak ci się sufit na głowę wali bo właśnie spadła bomba.
Nie spadnie, takiś pewny?

Po co to Bóg robi?
Daje okazję abyś pojął, że NIE MAMY WOLNEJ WOLI i jedyne co trzeba zrobić to to ROZPOZNAĆ i się poddać.
Przejdziesz wtedy przez to wszystko suchą stopą.

Ci co się boją, ci co nie rozumieją, że BÓG JEST I SIĘ WSZYSTKIM OBJAWIA, po prostu doświadczą swoich złudzeń na własnej skórze.
Z Bogiem się nie wygra.

Co zrobić?
Zaufaj Bogu czyli głosowi serca w sobie, zaufaj temu, że jest JEDYNIE BÓG a Ty jesteś jego częścią a świat jest na niby.
Przed Tobą wybór, wiara w ten świat, wiara w ciało, wiara w to, że masz wolną wolę i jesteś od Boga oddzielona/ oddzielony…
lub…
uznanie, że jesteś duszą a więc nieśmiertelną myślą Boga jaka się porusza jedynie zgodnie z jego wolą.

Czy uznasz to czy nie zawsze byłeś jesteś i będziesz JEDYNIE nieśmiertelną myślą Boga jaka się tu dobrze bawi pomimo, że często to wygląda dość chooojowo.
Bo nawet jak ci ta bomba na łeb spadnie to się zbudzisz „u nas” i będziesz mieć bekę z tego co się działo natychmiast ustawiając się w kolejce do następnego wcielenia.

A Wy jakich nazywają Bliźniaczymi Płomieniami bierzcie się za siebie bo Bóg wzywa do wykonania zadania.
Czas ciepłych cip jakie się boją tego kim naprawdę są minął a zaczyna się czas tego po to tutaj zeszliście.

Życzymy udanej zabawy.
Zobaczycie, że zabawa jest szczególnie fajna kiedy UPADNIECIE NA KOLANA W SWOJEJ BEZSILNOŚCI WRESZCIE PRAWDZIWIE prosząc Boga o pomoc.
To czy będziecie ucztować razem z Ojcem czy wybierzecie głodowanie w złudzeniach wolnej woli to tylko wasza decyzja w waszym umyśle.
Bowiem dzień w jakim pojmiecie, że NIKT ANI NIC nie może uratować Was przed Wami samymi to będzie dzień Waszych narodzin na nowo!
Tak czy siak będzie zajebiście!

I pamiętajcie jedno, każdy z nas był BARDZO MAJĘTNYM człowiekiem, ZOSTAW WSZYSTKO oznacza jedynie PODDAJ SIĘ BOGU i przestań mieć cudzych Bogów przed Bogiem czyli GŁOSEM SERCA W TOBIE.
JAM JEST JEST W TOBIE.
To czy coś masz czy nie masz, to czy jesteś sprzątaczką czy prezydentem, czy masz jacht czy gąbkę w wannie nie ma znaczenia bowiem JAM JEST jest TOBĄ.
Bóg jest Tobą i WIE co ci potrzeba abyś wykonał to co zaplanował.
Po prostu to uznaj Zaufaj Boskiej Mocy a włos Ci z głowy nie spadnie.

Przesyłamy bombowe pozdrowienia!

Sancik, Ram, i Jeszua jaki już się wcielił

You may also like

6 komentarzy

andrzej 28 lutego, 2022 - 11:50 am

W samo sedno

Reply
Nie kumata 20 marca, 2022 - 1:07 pm

„A Wy jakich nazywają Bliźniaczymi Płomieniami bierzcie się za siebie bo Bóg wzywa do wykonania zadania.
Czas ciepłych cip jakie się boją tego kim naprawdę są minął a zaczyna się czas tego po to tutaj zeszliście.”

Czyli?

Reply
Św. Anna nieczająca 7 maja, 2022 - 9:54 am

Ojej, to jak Ty Piotrze będziesz z Beatą prowadził ten wielki ośrodek nad jeziorem bez prądu? Może to jest prywatny przekaz dla Ciebie, żebyś nie był pipą i w porę pozbył się tego w cholerę… albo chociaż te lodówki sprzedaj.
Byłeś już z Carycą naprawiaczem świata, teraz jesteś prorokiem… kim będziesz za tydzień?
W tu i teraz nie ma w PL w oj n y … przecież my jesteśmy tylko wykonawcami tego czym chce się bóg objawić … wglądy w przyszłość nam są przecież nie potrzebne. Konsternacja… słucham głosu w sobie, a nie tych co na zewnątrz. Czy jak twoje niedługo (ile to w miesiącach???) się nie zadzieje, to przyznasz, że jesteś pipą z oświeconym ego? Zadanie? Powołani? Proroku jaśniej proszę, bo do stada baranich pipek przemawiasz 🙏

Reply
Piotr 7 maja, 2022 - 11:13 am

a ty wiesz co, ja to dopiero mam kupić
aleś posrana ze strachu a mogłaś mieć wyjebane na kolesia co pierdoli trzy po trzy.
w końcu jak JESTEŚMY WYKONAWCAMI woli Boga to się zapytaj coś ty kurwa zobaczyła we mnie i jak bardzo Boga w tym nie widzisz.
I tak się sama dymasz pierdoląc farmazony a praktykując zupełnie co innego.
I zobacz jak to fajnie w innych coś zobaczyć co ci zawsze pokazuje sprzeczność w sobie.

a jak się boisz to to masz a oświeconych pizdeczek co siedziały w tu i teraz na Ukrainie a teraz siedzą na pryczy na centralnym w Wawie są tysiące.
I właśnie po to jest, dostaniesz od życia taki wpierdol aż się przestaniesz oszukiwać.
Pięknie to Bóg wymyślił co nie?
W końcu daje wpierdol samemu sobie i dobrze się tym bawi.

Reply
Tola 28 maja, 2022 - 4:13 pm

Mam bezpośredni kontakt z Wyższą Jaźnią i od razu widzę manipulacje przeplecioną z odrobiną Prawdy. Przede wszystkim Wyższe Istoty ze Świadomością Chrystusową nie klną jak żule spod butki z piwem.

Reply
Piotr 28 maja, 2022 - 8:12 pm

Ty nawet kontaktu z własną dupą dobrze nie masz a co dopiero z wyższą jaźnią.
Wszystko na świecie jest neutralne a jak ci się nie podoba słownictwo to ci to pokazuje jedynie twoje własne popierdolenie w głowie.
Wiesz lepiej niż Bóg jakie słowo jest jakie.
I tak zauważ, że właśnie sama sobie pokazujesz, że masz gównokontakt nawet sama ze sobą bo jedyne co robisz to kontrola.
Dlatego nie jesteś w stanie nawet zobaczyć wkurwionego Jeszuy bo ci się popierdoliło w głowie, że oświecone istoty to pierdzą tęczą i tyle.
Wyższe istoty robią to co Bóg chce to wszystko.
I doskonale wiedzą, że wszystko jest tym co Bóg chce bowiem i słowo kurwa zawiera się w Bogu i Putin i wojna a nawet to, że w piątek Jeszua nakarmił ludzi w cudowny sposób a w sobotę kazał im wypierdalać i sobie poszedł w pisdu.
I wiedział, że 1/3 tego tłumu zdechnie z głodu bo sobie tak Bóg wymyślił i nic mu do tego. A mógł karmić do dzisiaj tłumy i być the best of na świecie. Ale jednak kazał im spierdalać.
I wiesz co ci to naprawdę pokazuje?
Że sama się traktujesz jak gówno i sobie pierdolisz do głowy, że coś znaczysz bo masz kontakt z chuj wie czym 🙂 masz kontakt jedynie z własnym umysłem i to twój problem, że uznałaś się za niższe ja skoro masz kontakt z wyższym ja.
I tak sama siebie oszukujesz co do tego kim jesteś.
Udanej zabawy jak te czasy nadejdą i ci złudzenia wyższe ja sztachetą po dupie wytrzepie heheh.
Może się kiedyś skapniesz, że jest jedynie jedna istota a wszystko jest jedynie częścią tej samej istoty i jesteś jedynie wyższą istotą z popierdolonym umysłem, że jesteś istotą niższą.
A jak już odkryjesz kim naprawdę jesteś to ci będzie wisieć jak się wyrazisz bo przestaniesz nadawać temu znaczenie. Będziesz wiedzieć, że to co się z ciebie wydostaje jest tym co Bóg chce aby się wydostało bo jest nim. Nawet jak to będzie fanga w ryja ruskiego kacapa co będzie gwałcić córkę twojej przyjaciółki a ty ich nakryjesz.

Reply

Leave a Comment